רחוב ההריון

����� �����פיית החלב - המומחית לתחום חזיות הנקה
אוהבים את רחוב ההריון? תעבירו את זה הלאה 

פורומי הריון ולידה

 

האם יצא לכם להיות פעם להיות עדים לשיחת נשים אופיינית? נכון, מדברים על מגוון נושאים אבל אם הנשים הללו חוו לידה בעברן (וזה יכול להיות עבר קרוב או רחוק מאד) סיכוי רב שנושא ההריון והלידה יעלה בו במהלך השיחה ותרשו לי להניח שהוא יעלה די מהר ויעורר במשוחחות חוויות עוצמתיות.

 

השיחות בנושא ההריון והלידה הן כ"כ משמעותיות עבור נשים רבות שכמעט בכל אתר כללי של פורומים (סטארמד, תפוז, כיפה) או באתרים העוסקים ספציפית בהריון ולידה (בננות, יולדת, דולה ועוד) יש פורום מיועד לנושא וזה בלי לדבר על פורומים נושקים כמו: פורום פוריות, פורום הורים לפעוטות... הפורומים הללו לרוב שוקקים חיים ברמה כזאת שהודעה שנכתבה לפני כחצי שעה יכולה "להזרק" כבר לעמוד 4-5 אם אין עליה מענה מיידי. המיוחד בפורומים הללו שעוסקים בתחומי ההריון והלידה הוא שהפורומים הללו מאד נשיים לרוב ומתפתחת בו קהילה דינאמית שמשתתפת עם הכותבות בקבועות בזמנים הטובים ובפחות זוהרים ויש פורומים ש"מפגש פורום" נעשה בו כדבר שבשיגרה פעם בתקופה.

 

אתם שואלים מדוע הפורומים הללו כל כך שוקקים חיים? ההריון הינה חויה ראשונית ויחודית לכל אישה באשר היא והיא טומנת בחובה חששות ושאלות ובמיוחד רגשות עוצמתיים ומסעירים- בכל זאת, 9 חודשים (ועוד 3 חודשים לפחות אחרי הלידה יש לאמר) של סערת הורמונים בלתי נגמרת היא לא תמיד חוויה פשוטה. השינויים הפיזיים והנפשיים מותירים נשים רבות עם שאלות חסרות מענה בו הפורום הוא המקום הנוח והנעים ולעיתים המנוסה ביותר שהאישה יכולה לפתוח בפניו את ליבה ועוד להישאר אנונימית כרצונה.

 

חשוב לציין הבדל משמעותי בין הפורומים, ישנם שני סוגים של פורומים ברשת בנושא זה.

 

פורום רפואי בנושא הריון ולידה- באתרים כמו של פורם הריון ולידה של קופת חולים כללית או פורום הריון ולידה של סטארמד, בו המטרה של הפורום היא לא תמיכה ריגשית ויצירת קהילה נשית אלא מידע רפואי ספציפי לשאלות העולות.

 

פורום חברתי בנושא הריון ולידה- פורומים מסוג זה מהווים כר תומכת של נשים העוזרות אחת לשניה במידע רפואי מנסיונן (לא מידע מוסמך) ותמיכה רגשית משמעותית. פורומים מסוג זה קיימים בפורום הריון ולידה בתפוז או פורום הריון ולידה בכיפה וכד'.

 

ישנם גברים הטוענים שיש בזה מבזבוז הזמן אבל- היי!! כדורגל מכלה את הזמן לא פחות אז תנו לנו הנשים את התענוג לפטפט על דבר כ"כ משמעותי בחיינו, יש הטוענים שכל השיחות הללו הן מעיין עיבוד חויה רגשית שלא תמיד פשוטה לכל הנשים, במיוחד בשלב הלידה שעלולה להיות מקסימה אך גם טראומטית במקרים לא נעימים.

 

 

MSN-פורום הריון ולידה
פורום הריון ולידה בפורטל MSN
תפוז-פורום הריון
אין מידע נוסף
וואלה-הריון ולידה
פורום הריון ולידה בוואלה.
תינוקי-פורום הריון ולידה
פורום הריון ולידה באתר תינוקי
YNET-פורום הריון ולידה
מגוון פורומים בנושאי הריון ולידה.
starmed-הריון ולידה
פורום הריון ולידה בstarmed
starmed-הכנה ללידה
פורום הכנה ללידה באתר starmed.
בננות- פורום הריון ולידה.
פורום הריון ולידה באתר בננות.
yoledet-פורום הריון ולידה
פורום הריון ולידה באתר יולדת.
דולה- פורומים
פורום הריון לידה והורות באתר דולה.
פילפלים-פורום הריון ולידה
פורום הריון ולידה באתר פילפלים.
אסימון-פורום הריון ולידה
פורום הריון ולידה באתר אסימון.
חבר'ה פורומים- הריון לידה והנקה
פורום הריון לידה והנקה באתר היידפארק.
פורום להיות משפחה
פורום הריון ולידה של המגזין להיות משפחה
פורום הריון ולידה- כיפה
פורום ההריון ולידה של האתר כיפה
פורומים - mamy
פורומים בפורטל ההריון והלידה.
מטרניטי
אתר המספק מידע מגוון בנושא הריון ולידה. ייעוץ הבדיקות ההכוונה ובכלל כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול, כמו כן באתר תמצאי פורום הריון ולידה.
רפואה משלימה בהריון
פורום רפואה משלימה בהריון באתר beOK.
תזונת נשים בהריון
פורום תזונת נשים בהריון.